Новини свързани с Георги Китанов
09:30 ч., 27.05.2019 г.
Черно море се раздели с още четирима футболисти. От днес, 27 май, Радослав Василев, Юго Кононго, Мехди Фенуш и Жоаким Балми вече не са част от о... цялата новина

09:20 ч., 28.08.2017 г.
По-голямата част от националният отбор на България започна подготовката си за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017 от 21:45 ч. и Х... цялата новина

13:47 ч., 21.08.2017 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви група от 25 футболисти за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017... цялата новина

14:27 ч., 25.05.2017 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви група от 23-ма футболисти за световната квалификация срещу Беларус на 9 юни.... цялата новина

14:53 ч., 14.03.2017 г.
Селекционерът на националния отбор на България Петър Хубчев обяви състава за световната квалификация срещу Холандия на 25 март. Отборът ще започ... цялата новина

11:54 ч., 03.01.2017 г.
Един от най-добрите род­ни вратари през новия век - Стоян Колев, прекрати съ­стезателната си кариера в Нефтохимик в навечерието на 2017 година. ... цялата новина

19:23 ч., 01.12.2016 г.
ЦСКА победи Нефтохимик за десет минути, предаде репортер на Burgas24.bg. Футболистите на Христо Янев отстъпиха с 0:2 в мач от 16-ия кръг ... цялата новина

16:10 ч., 24.10.2016 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви разширен състав от 28 футболисти за световната квалификация срещу Беларус на... цялата новина

10:31 ч., 25.05.2016 г.
Младежкият национален отбор на България до 21 г. загуби с 0:1 от Мексико в третия си двубой от група "А" на престижния международен ту... цялата новина

09:46 ч., 13.09.2013 г.
Утре от 17:00 часа Черно море гостува на Нефтохимик в мач от 8-и кръг на "А" група. Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо ще мож... цялата новина

12:40 ч., 11.09.2013 г.
Треньорът на "Черно море" Георги Иванов-Гонзо предупреди своите футболисти да си избият от главите всякакво подценяване на "Нефто... цялата новина

23:17 ч., 19.07.2013 г.
Старши треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо сподели след загубата с 0:1 на варненци от Черноморец в Бургас в първия мач от новия сезон в ... цялата новина

11:17 ч., 18.07.2013 г.
Ако Стенли Окоро не бъде уреден днес или утре, единственото колебание на Гонзо за състава в Бургас е кой да започне десен външен халф.
... цялата новина

11:16 ч., 05.07.2013 г.
Наставникът на "Черно море" Георги Иванов-Гонзо е наясно с 10 титуляри за първото гостуване от новия сезон в "А" група на &q... цялата новина

20:59 ч., 14.04.2013 г.
Отборите на Черноморец Бургас и Черно море сътвориха голово шоу в морското дерби, завършвайки при резултат 3:3  в мач от 22-ия кръг на А група. ... цялата новина