Спортните новини: Днес (2) | Вчера (4)
Черноморец-Бургас допусна обрат от Локомотив на "Лазур"
Автор: Екип Burgas24.bg 20:02 / 28.05.2011Коментари (33)3638
Черноморец-Бургас записа поредната си загуба на "Лазур", този път "акулите" отстъпиха с 1:2 от Локомотив, след като водеха с 1:0 на почивката, в мач от последния 30-и кръг на "А" група.

Черноморец започнаха по-активно двубоя и още в 4-ата минута имаха претенции за дузпа след нарушение срещу Георги Андонов в наказателното поле на Локо, но рефера не даде такава.

В 25-ата минута рефера Никола Попов отсъди дузпа в полза на Черноморец, след нарушение на Йордан Тодоров в пеналта срещу Георги Андонов. Зад топката застана Хайме Браганца, който не сгреши и направи резултата 1:0.

През втората част бургазлии намалиха темпото на игра и логично допуснаха обрат в двубоя.

В 65-ата минута Локомотив изравни резултата. Влезлият като резерва Драги Коцев проби отдясно след което центрира остро в наказателното поле на домакините, където Христо Златински засече коженото кълбо за 1:1.

Четвърт час преди края на срещата Локомотив достигна до пълен обрат в мача. Герой за "черно-белите" се превърна резервата Драги Коцев. Халфът проби по-крилото отдясно след което центрира в наказателното поле на Черноморец, получи се меле пред вратата на Стоян Колев, където най-съобразителен се оказа ветерана Здравко Лазаров, който с шут от 3-4 метра оформи крайното 2:1 в полза на Локомотив.