Спортните новини: Днес (0) | Вчера (5)
Черноморец Поморие разби Видима и спечели промоция за "А" група
Автор: Екип Burgas24.bg 22:51 / 12.06.2011Коментари (29)4040
Отборът на Черноморец Поморие спечели промоция за "А" група. Акулите разбиха с 3:0 Видима Раковски на стадион Хаджи Димитър в Сливен в бараж за влизане в елита. Попаденията в срещата паднаха през втората част, като точни бяха Андрей Атанасов (57) и Васил Калоянов (60, 80).

Първото попадение в срещата падна след хубав пробив на Атанасов в 57-ата минута, когато прехвърли стража на Видима. Три минути по-късно след изпълнение на пряк свободен удар кълбото стигна до Калоянов, който с лекота преодоля Ивайло Василев. Класическото изражение на резултата оформи пак Калоянов. Той бе намерен с извеждащ пас зад гърба на севлиевската защита и направи 3:0. До края на двубоя резултата не се промени и акулите триумфираха.

Видима Раковски - Черноморец Поморие 0:3

0:1 Атанасов 57
0:2 Калоянов 60
0:3 Калоянов 80

Видима: И. Василев, Панов, Траянов, Щърков, Бранеков, Г. Иванов - к, Русев, Цветков (71 - Велев), А. Иванов (65 - Ашимов), Господинов, Игнатов (64 - Владимиров)

Черноморец: Йовишич, Копаранов, Тодоров, Кръстев, Костадинов (56 - Благоев), Калоянов (83 - Дамянов), Митев, Атанасов (76 - Димов), Коев, Божинов - к, М. Димитров