Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
ОФК Карнобат с класика срещу "розите“ в Казанлък
Автор: Екип Burgas24.bg 19:15 / 01.10.2017Коментари (0)2233
©
Футболистите на "Карнобат" надделяха с класическото 3:0 при визитата си на "Розова долина" в Казанлък, в двубой от 9-ти кръг на Югоизточна Трета лига.

Възпитаниците на играещия наставник Георги Калоянов стигнаха до победата с два гола на Петър Колев и един на новото попълнение Мартин Димитров. До почивката карнобатлии имаха аванс от един гол, а през втората част добавиха още два.

От ръководството на "Карнобат" споделиха, че тази среща е била изиграна правилно тактически, а късметът е бил с отбора в преследването на 3 точки.

След този двубой "Карнобат" заема 7-мо място с актив от 15 т. Кръгът ще бъде затворен с неделните двубои "Тунджа" /Ягода/ - "Верея II" /Ст. Загора/ и "Левски" /Карлово/ - "Свиленград".

В следващата си среща (07.10, събота, 16:00 ч.) карнобатлии ще бъдат домакини на "Гигант" /Съединение/.