Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
ОФК Карнобат отново разочарова у дома
Автор: Екип Burgas24.bg 10:36 / 26.04.2018Коментари (0)6089
©
Втора поредна домакинска загуба инкасираха футболистите на "Карнобат", след като отстъпиха минимално с 0:1 от "Миньор" /Раднево/, в отложен двубой от 22-ри кръг на Югоизточна Трета лига.

Възпитаниците на Георги Калоянов и този път 90 минути не намериха път до вратата на "Миньор", който да ги отведе до гол, два или три. Същото бе положението и на предходното домакинство с "Розова долина" /Казанлък/. Положения обаче имаше. Липсваха единствено късмет и нюх към гола. Загубата не промени настоящата позиция в класирането за карнобатлии, които остават на 8-мо място.

Единственото попадение в мача реализира Григор Георгиев, който бе точен в 68-та минута, когато навлезе със спринт в пеналата на "Карнобат", преодоля и стража на домакините, след което вкара.

Именно Георгиев и Марио Димитров удариха две последователни греди за "Миньор" в средата на първата част, а няколко отлични спасявания на Христиан Славов все още държаха вратата на "Карнобат" заключена през първата част.

Георги Калоянов, Митко Митев и Димитър Петров пробваха да реализират след почивката, но без успех. В края срещата се поизнерви, преобладаваха чести накъсвания на играта и диалози със съдията.

Още в събота "Карнобат" ще има възможност за поправителен изпит пред своите верни фенове, когато от 17:00 ч. е срещата от 28-ми кръг с тима на "Димитровград".

"КАРНОБАТ": Христиан Славов, Емил Димитров, Стоян Калпаклиев, Трендафил Момчилов, Милен Стоянов, Митко Митев, Яни Николов, Гюнай Христемов /70 – Стефан Василев/, Димитър Петров, Георги Калоянов, Димитър Иванов /62 – Живко Димов/

МИНЬОР" /РАДНЕВО/: Ивайло Петков, Димитър Цонев, Георги Гайдаров, Станислав Белчев, Янко Енчев, Ивелин Иванов /46 – Ангел Костов/, Марио Димитров /90+2 Стоян Маринов/, Николай Николов, Григор Георгиев, Васил Ботев, Георги Вълев /78 – Николай Димитров/