Ботев Пд проявява интерес към халфа на Черноморец Тодор Паланков. 28-годишният юноша на Литекс е сред набелязаните футболисти за укрепване на ср... цялата новина

Офанзивният полузащитник Стамен Ангелов, който през януари разтрогна договора си с Черноморец, започна проби в Нафтекс и се надява да бъде одобр... цялата новина

Нападателят на Черноморец Бургас Любомир Любенов по всяка вероятност ще се присъедини към азербайджанския "Интер" /Баку/. Бившият футб... цялата новина

Мартин Ковачев, Георги Караканов, Екундайо Джайеоба, Любомир Любенов, Веселин Пенев и Абудрамайе Бамба са включени в трансферната листа на "... цялата новина

13:37 ч., 08.01.2009 г.
Халфът, любимец на бургаската публика Любомир Любенов се сдоби с мъжка рожба, навръх Ивановден. Неговата приятелка Валерия го дари с първороден ... цялата новина

18:29 ч., 29.11.2008 г.
Черномроец инкасира изненадваща загуба с 1:3, при домакинството си на слабака Вихрен. До почивката гостите от Сандански поведоха с 2:0. Най-напр... цялата новина

15:59 ч., 23.10.2008 г.
Петима футболисти отпаднаха от състава на Черноморец Бургас за гостуването на ЦСКА в събота. Поради наказания и контузии за важния сблъсък с шам... цялата новина

10:11 ч., 17.10.2008 г.
Черноморец Бургас заминава на лагер още утре. Мачът със Сливен е в събота, но заради важността на двубоя треньорът Димитър Димитров - Херо реши ... цялата новина

09:18 ч., 15.10.2008 г.
Трети вратар ще бъде привлечен в представителния мъжки тим на Черноморец Бургас. Новото попълнение ще запълни овакантеното от Владислав Стоянов ... цялата новина

21:35 ч., 21.09.2008 г.
"Акулите" стигнаха до драматично 2:2, при гостуването си на Литекс в Ловеч. Момчетата на Херо бяха на няколко минути от успеха, но нак... цялата новина

15:33 ч., 16.09.2008 г.
Нападателят на "Черноморец-Бургас" Любомир Любенов изрази учудването си от продължаващата толкова дълго време дискусия около дузпата, ... цялата новина

19:22 ч., 13.09.2008 г.
„Акулите" стигнаха трудно до равенство 1:1 при символичното си домакинство на Локо (София) в Сливен. Двубоят се игра извън Бургас, тъй като... цялата новина

09:08 ч., 03.09.2008 г.
"Акулите" надиграха с класическото 3:0 дубльорите на „Черно море" Варна и така спечелиха и на двата фронта морското дерби при май... цялата новина

14:10 ч., 15.08.2008 г.
Марсио Нуньо и Марин Петров тренираха пълноценно в сряда и четвъртък и треньорът Димитров реши да ги включи в групата за мача с „Локомотив"... цялата новина

16:31 ч., 05.08.2008 г.
Португалският халф получи контузия по време на мача с „Любимец" в събота и принудително бе заменен в средата на второто полувреме. Първонач... цялата новина