„Акулите” се добраха до равен срещу Локо (Сф) в Сливен
Автор: Екип Burgas24.bg 19:22 / 13.09.2008Коментари (0)862
Черноморец "домакинства" на Локо (Сф) в Сливен
„Акулите" стигнаха трудно до равенство 1:1 при символичното си домакинство на Локо (София) в Сливен. Двубоят се игра извън Бургас, тъй като стадион „Лазур" все още очаква своя лиценз.

Преди почивката момчетата на Херо бяха далеч по-активни и имаха няколко възможности за гол. Най-чистите положения пропиляха Мишел и на два пъти Дуду.

След подновяването на играта противно на логиката първи до попадение достигнаха гостите от София. В 75-та минута Шпишич напредна отляво и пусна топката в наказателното поле, където непокрит бе Митев, който вкара за 1:0.

Малко преди отбелязването на гола на „железничарите", те бяха останали и с човек по-малко, тъй като Балдовалиев получи червен картон за реплика срещу съдията.

След попадението „акулите" се впуснаха в търсене на изравняването, но стигнаха до него изключително трудно. Съдията свири дузпа за Черноморец в продължението на двубоя и Любомир Любенов успя да донесе равенството с точно изпълнение то бялата точка.