Силно привлечен от високите скорости е синът на Тошко Йорданов. Наследникът на дясната ръка на Слави Трифонов преди дни се е прибрал в България от Лондон, където следва магистратура в скъп университет, за да участва в рали с японски автомобили на писта край Пловдив.
Сибил се включил в яростната надпревара с едната от двете си спортни коли - рядък модел спортен нисан, оценяван на 50 хиляди лева. В социалните мрежи обаче той не се притеснява да споделя и екстремните си нощни приключения по софийския булевард, които не са съвсем разрешени от закона и столичани често се оплакват от шума, суматохата и опасността, която участниците в подобни гонки създават.
Синът на Йорданов редовно публикува снимки на двата си автомобила - нисан и лъскаво спортно алфа ромео, с които шпори улиците, придружени с надписи "цяла нощ бягане", "нощна надпревара", "среднощен състезател". Очевидно любимият цвят на Сибил е червеният, защото и двата му автомобила, чято обща стойност надхвърля 100 бона, са в такъв нюанс. Когато синът на Йорданов е в Лондон, самият сценарист сяда зад волана на колите му и е засичан да хвърчи из столицата в спортното червено алфа ромео.
Към семейния автопарк на Йорданов се включва и лимузина фолксваген за 80 хиляди лева, с която Тошко смени градския транспорт и ходеше на работа в парламента, докато бе действащ депутат. За образованието на единствения си син, Йорданов и жена му са пръснали над 300 хиляди лева, пише "Ретро". Сибил е учил в някои от най-скъпите университети в Европа и Азия и се радва на охолен живот в Лондон, където прекарва по-голямата част от времето си.
Зареждане ...

09:13 / 08.10.2021
2698






гацопацо
на 10.10.2021 г.
И пак гласувайте за тези малоумници и ще купуват на синчетата си коли от по 500000 хил лева .а ви ще броите жълтите стотинки в магазина и ще се радвате на кола Жигули или да има градски транспорт.нали Тея тъпанари щяха да намалят наполовина депутатите от 220 на 110..що не го направиха щот да лапат. Да ми лапат лайната.
aahasfer
на 08.10.2021 г.
поредното умно-красиво лайно с ямболски привкус!
smotan mc
на 08.10.2021 г.
Да застава да му счупя клапанчетата, със голфа!!!
Металург
на 08.10.2021 г.
Същият шебек като баща си.
Анонимен
на 08.10.2021 г.
Пред шмайзера всички са равни.Духайте политици-крадци,ще дойде видов ден и за вас долни измекяри
DeCommunism
на 08.10.2021 г.
Ама те тези от почтените ли са? :D
Жоро Ламята
на 08.10.2021 г.
колко да е рядък модел - във Варна има около 10 :)))))
Анонимен
на 08.10.2021 г.
Много си Повярвахте ИТН Като има Тарикати като Вас ще Има и Балъци Който да ви Вярват а Вие да сте на Заплати по 10000лв на Държавна Хранилка и Да Живеете Охолно.Сития на Гладния не Вярва.
Анонимен
на 08.10.2021 г.
В Името на Народа какво чакате че Тошко ще Оправя Държавата с Високи Заплати и Пенсии и България ще е Новата Швейцария.Ще Цъфнем и ще Вържем. Поредните Спасители
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.