Известният комик Димитър Рачков загатна за ново шоу, което готви. Това се случи чрез видео, публикувано в профила на Магърдич Халваджия в "Инстаграм". В него той обещава на зрителите безплатни покани за новото му шоу и то на първия ред.
"От години съм свидетел на задкулисно уреждане на седящи места и безпрецедентна търговия на покани за шоута, в които аз съм водещ. Баста! Днес слагам край на тая агония", казва това във видеото.
"Всеки може може собственоръчно да си спечели място в новото ми шоу. Какво трябва да прави ли? Да пляска! Не да мляска, а да пляска! Заснемете се как пляcкате и дивеете с телефончето си. Качето видеото на Story с хаштаг - #пляскай, тагнете ме и скоро може да сте на първия ред в новото ми шоу", заявява още той във видеото.
Зареждане ...

13:19 / 23.07.2022
5375


s2000
на 25.07.2022 г.
Този вече стърже дъното...в Господарите беше забавен, но до там...сега се чуди каква дивотия да измисли
Pumita
на 25.07.2022 г.
Пълен олигофрен!
Голфаровото Гоче
на 23.07.2022 г.
Тавъв онакъв обаче зад него глей ква оранжерия с канапис.
Стефан Симеоновски
на 23.07.2022 г.
Тоя е време да се скрие окончателно, вирее като паразит, супер противен е с мизерните си "чалга" шегички. Продукт на Халваджиян - опростачител номер едно!
Чичо Чарли
на 23.07.2022 г.
Тоя хептен е изтрещял. Ще има да чака аз да му плячка, да не ме е......... някой луд
Postradal
на 23.07.2022 г.
Каква е тази простотия, бе Рачков???
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.