Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Кобрата разкри душата си, вижте първата му реакция след контузията
Автор: Екип Burgas24.bg 17:30 / 17.10.2017Коментари (9)2824
©
Кубрат Пулев разкри душата си относно това какво чувства след получената контузия, която му попречи да се изправи срещу Антъни Джошуа. Най-добрият наш боксьор използва личния си профил във Фейсбук, за да информира обществеността.

Ето какво написа Кобрата:

Здравейте, приятели!
Наясно съм, че новината за моята контузия и последвалата отмяна на мача между мен и Антъни Джошуа за световната титла ви е изненадала.

Не ми бе лесно да взема това решение! Знам, че на мое място почти всеки друг би избрал да се качи на ринга в Кардиф въпреки всичко и да прибере няколко милиона.

Всеки друг, но не и аз!

В моя живот и в моя свят не всичко е пари. Научил съм, че човек влиза в битка за да я спечели. Разбрал съм, че независимо от превратностите на живота човек не бива да изневерява на своите убеждения.

Антъни Джошуа трябва да защитава световните титли срещу здрав съперник и аз се радвам, че той вече има такъв.
Аз оставам още по жаден за тази битка и смятам, че е само въпрос на време. Именно подобни предизвикателства карат сърцето ми да бие силно и да усещам че съм истински жив.


В период от една седмица опитахме всичко за да оздравим контузията, но всяко нещо си иска своето.

Приемам го, като знак. Щом Бог така е решил, значи така е трябвало да стане. Все така ще бъда себе и няма да предам принципите си. Няколко милиона повече няма да ме направят нито по-богат, нито по-щастлив.

Моето богатство е безрезервната обич на българския народ, от който винаги черпя сила и вдъхновение и който ми дава смисъл на всичко което правя!

Благодаря от сърце на всички българи за вярата и подкрепата! Те значат много за мен, особено в момент като този!

Продължаваме напред!

Още по темата: общо новини по темата: 176
04.05.2021
05.01.2021
23.12.2020
15.12.2020
15.12.2020
14.12.2020
предишна страница [ 1/30 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
-6
 
 
Коментарът е скрит (покажи)
Отговори (5)
Aнонимен
на 17.10.2017 г.
0
 
 
Стига с твойте глупости.Стига си говорил за тези милиони,които уж си трябвало да прибереш.То е ясно,че са милиони,все пак се изправяш срещу световният шампион.Истината е,че напълни гащите,защото вероятно щеше да загубиш тази битка и автоматично кариерата ти заминаваше.Как веднъж не се изправи срещу стойностен противник.То не бяха пенсионери,то не бяха тигъри все боксьори,който са били силни преди около 6-8 години. Изправи се само срещу един стойностен- Кличко и се видя резултатът.Не ти прави чест отменянето на мача към всички бълкари,които са платили за самолетни билети и резервации за хотели.И още повече казваш,че си знаел за контузията от преди около 2 седмици,а в същото време преди няколко дена се изказваш,че си бил готов за битката и си се чувствал страхотно.За мен лично мога да кажа,че теб те хвана шубето....
0
 
 
Браво, Кобра! Сигурен съм, че ще си здрав пак да се изправиш в битка за титлата!
Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.


Актуални Четени Теми
Лудогорец победи ЦСКА в исторически финал за Купата на България
Зверев дебне Григор Димитров на осминафиналите на "Ролан Гарос"
Първи треньорски трофей за Томаш или дубъл за Лудогорец?
Григор Димитров отново изуми света на тениса
Изключително постижение за българския ветроходен спорт

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: