спорт: Футбол
дата на раждане: 15.07.1988 г.

Новини свързани с Георги Алексиев
12:06 ч., 27.05.2009 г.
Халфът на Нафтекс Цветомир Валериев е под въпрос за предстоящия мач от 28-ия кръг на Източната „Б" група със Спартак (Пловдив). 25-годишния... цялата новина

16:41 ч., 22.05.2009 г.
Старши треньорът на Нафтекс Диян Петков ще даде почивка на двама от титулярните си футболисти в гостуването на Дунав (Русе) тази неделя. Срещата... цялата новина

14:02 ч., 07.05.2009 г.
Старши треньорът на Нафтекс Диян Петков има да разрешава сериозни кадрови проблеми в халфовата линия на тима преди срещата от 24-ия кръг на Изто... цялата новина

18:14 ч., 27.04.2009 г.
Днешното занимание на стадион „Лазур" бе пропуснато от халфа Георги Алексиев, който не взе участие в срещата през уикенда. На облекчен режи... цялата новина

13:47 ч., 23.04.2009 г.
Защитникът на Нафтекс Велин Дамянов отпада от сметките на старши треньора Диян Петков за предстоящия мач с Калиакра (Каварна). Централният брани... цялата новина

13:58 ч., 21.04.2009 г.
Отборът на Нафтекс поднови тренировки след двудневна почивка, дадена на футболистите от старши треньора Диян Петков след успеха с 5:1 в гостуван... цялата новина

19:35 ч., 11.04.2009 г.
Нафтекс отново зае второто място в класирането, след резонна победа над опашкаря Марица с 3:0. Домакините бяха по-добрия отбор на терена и заслу... цялата новина

16:43 ч., 09.03.2009 г.
Всички налични футболисти на Нафтекс взеха участие в днешната тренировка на тима на стадион „Лазур" в Бургас. Единственото изключение бе ха... цялата новина

13:22 ч., 26.08.2008 г.
Няма контузени футболисти в Нафтекс след мача с Родопа (Смолян) през уикенда, съобщиха от пресслужбата на "шейховете". Тренировки днес... цялата новина

12:41 ч., 19.08.2008 г.
Новото попълнение на Нафтекс Стефан Тошков поднови тренировки с останалите си съотборници, съобщиха от пресслужбата на клуба. Младият нападател ... цялата новина