Новини свързани с Георги Божилов
15:26 ч., 28.05.2009 г.
"Пирин е отбор, който може да изненада всеки", това заяви на редовната си пресконференция мениджърът на „акулите" Красимир Балъко... цялата новина

16:48 ч., 27.05.2009 г.
След тридневната почивка, която спортно-техническият щаб на „акулите" даде на футболистите, всички играчи се събраха за първа тренировка. Д... цялата новина

15:10 ч., 13.05.2009 г.
След тридневната почивка, която спортно-техническият щаб на „акулите" даде на футболистите, всички играчи се събраха за първа тренировка пр... цялата новина

17:47 ч., 06.05.2009 г.
Футболистите на „Черноморец - Бургас" проведоха днес поредната си тренировка за седмицата. Преди нея нападателят Георги Божилов почерпи съо... цялата новина

11:51 ч., 05.05.2009 г.
С леки здравословни проблеми след домакинството на ЦСКА са Мишел Платини, Георги Божилов и Роберто Карбони.

Последният получи аркада при остри... цялата новина

18:35 ч., 27.04.2009 г.
Сливен и Черноморец не успяха да се победят днес и завършиха с нулево равенство в среща от 24-я кръг от А група. Двата тима си разделиха по една... цялата новина

15:06 ч., 04.04.2009 г.
Отборът на „Черноморец - Бургас" инкасира нова пролетна загуба. Този път „Акулите" загубиха с 0:2 гостуването си на софийското Локо. П... цялата новина

19:59 ч., 21.02.2009 г.
"Черноморец - Бургас" победи с 2:0 Спартак (Варна) в контрола завършила преди няколко минути на стадион Лазур. "Акулите" дом... цялата новина

20:23 ч., 18.02.2009 г.
Десета победа в предсезонните контроли постигнаха футболистите на Красимир Балъков. Те надиграха отбора на Поморие с 2:0 след голове на бившите ... цялата новина

18:54 ч., 10.02.2009 г.
Нова престижна победа извоюва отборът на Красимир Балъков в предсезонните контроли. В приятелски мач бургазлии се наложиха над втория тим на Щут... цялата новина

09:12 ч., 29.01.2009 г.
Старши треньорът на „Черноморец - Бургас" Красимир Балъков, избра румънския елитен „Газ Метан" за последен съперник в контролите от по... цялата новина

18:18 ч., 27.01.2009 г.
Черноморец Бургас и Вадуц (Лихтенщайн) няма да се срещнат в контрола по време на контролата, обявена предварително за лагера в Анталия. Тази сре... цялата новина

17:14 ч., 27.01.2009 г.
Отборът на Черноморец Бургас спечели с 3:1 тренировъчното мачле, което бе организирано със сборен отбор от бразилски футболисти, които се подгот... цялата новина

10:17 ч., 27.01.2009 г.
Днес от 15.15 часа в Анталия футболистите на Красимир Балъков ще изиграят поредната си контролна среща. Съперник в нея ще бъде сборен отбор на б... цялата новина

15:52 ч., 25.01.2009 г.
И през днешния ден футболистите на Красимир Балъков продължиха да тренират двуразово. Въпреки добрата игра и убедителната победа срещу Люцерн, т... цялата новина

1 2 3 4 5

Двукратният европейски шампион по вдигане на тежести Александър Пелешенко загина на фронта в Украйна