Настоящият помощник-треньор на акулите Георги Чиликов е един от мнозината, свързани с историята и на двата бургаски клуба - Чер­номорец и Нефтох... цялата новина

17:28 ч., 17.06.2013 г.
Юношата на Славия Игнат Дамянов, който в последните години играеше за Спартак (Варна), е на проби в Черноморец и в следващите дни ще се опита да... цялата новина

11:33 ч., 17.05.2013 г.
"Един ден бих се върнал в ЦСКА", призна пред "Мериди­ан Мач" вратарят на Черноморец Стоян Колев. На "Армията" ис­к... цялата новина

09:02 ч., 04.05.2013 г.
"Изиграхме едно нелошо първо полувреме, в което имахме добри ситуации. След това обаче видях пълна доминация на отбора на Лудогорец, за кое... цялата новина

08:52 ч., 01.05.2013 г.
Скандал избухна около национала от Черноморец Стоян Колев. Стражът се скара с помощник-треньора Георги Чиликов при домакинската загуба с 0:1 от ... цялата новина

08:26 ч., 29.04.2013 г.
"Първо искам да честитя победата на "Берое". Играха по-добре, имаха повече положения и заслужено спечелиха. Това трябва да си го ... цялата новина

09:09 ч., 13.04.2013 г.
Помощник-треньорът на Черноморец Георги Чиликов ще изкара двуседмичен стаж в германския шампион Борусия (Дортмунд), твърди "24 часа".<... цялата новина

15:19 ч., 11.04.2013 г.
Днес се проведе редовният брифинг на ПСФК "Черноморец-Бургас" преди всеки шампионатен двубой. След вчерашната победа като гост на "Миньор&q... цялата новина

10:42 ч., 11.04.2013 г.
Днес от 13:00 часа ще се проведе редовната пресконференция на ПСФК "Черноморец-Бургас". Вчера бургазлии записаха втора пролетна победа с 1:... цялата новина

12:05 ч., 07.04.2013 г.
"Важна победа за нашия отбор. Ако трябва да сме честни, играта изобщо не ни се понрави на нас като треньори и има доста неща, които трябва ... цялата новина

14:23 ч., 14.03.2013 г.
Днес се проведе редовната пресконференция на ПСФК "Черноморец-Бургас" преди всеки мач от първенството. Този петък, от 17:00 часа, &quo... цялата новина

12:04 ч., 27.02.2013 г.
Бившият нападател на Левски и настоящ помощник-треньор на Черноморец Георги Чиликов бе категоричен, че "сините" по ни­какъв начин не м... цялата новина

10:26 ч., 17.12.2012 г.
Зимната чистка в бурга­ския " Черноморец" вече е в ход. Първият освободен е един от арестуваните в че­твъртък за нелегални зала­гания.... цялата новина

16:09 ч., 15.12.2012 г.
"Изключително много съжаляваме за това, че отпаднахме. До 15-та минута имахме много ситуации, за да решим още първото полувреме мача. След ... цялата новина

15:01 ч., 29.11.2012 г.
Безпрецедентен до момента футболен "мач на приятелството" ще изиграят представители на руско-говорящата общност в Бургас и местни обществен... цялата новина