Борисов скочи на олигарсите: Да си продават мерцедесите и да си платят на работниците

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (111)
19:09 / 22.03.2020
3566
Премиерът Бойко Борисов отново защити нежеланието на правителството да подкрепи страдащия в момента бизнес.

"Mного бизнесмени, които се наричат олигарси, искат цялата тежест да падне върху държавата. Затова вeднaгa им кaзaх: "Прoдaйтe cи пo eдин aвтoмoбил oт Mеrсеdеs-итe и Mаybасh-итe и вeднaгa щe плaтитe зa първия мeceц". Пoд 200 000 eврo нямa кoлa", каза Борисов.

Ако съм знаел, че ще дойде такава криза, щях да си стоя на село. Няма да давам пари за наем. Няма да тегля маса пари от кредити, за да си купя апартамент в София. Ще си пазя тези пари. Село, село, ама ще оцелея, защото на първо място в момента е животът, а не това как ще станем по-богати. Ние няма да станем по-богати сега", коментира Борисов на въпрос какво ще правят хората, които не могат да си платят наемите и нямат какво да ядат.

Виж коментарите (111)
Още новини от Национални новини:
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...
Министърът на отбраната за скандала с F-16: Всичко започна от Рум...
Момчето, обвинено за убийството на Магдалена, остава в ареста
Ето как заподозреният за зверското убийство на Магдалена мести би...
Почина изтъкнат български актьор и ръководител на културни инстит...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).