Христо Бисеров е обявен за общодържавно издирване

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (11)
16:56 / 17.12.2013
5508

Обвиненият за пране на пари и непопълнена имуществена декларация бивш зам.-председател на ДПС и на парламента Христо Бисеров отново не се яви по делото срещу нападателя на Доган - Октай Енимехмедов. Оказа се, че Бисеров е бил нередовно призован, тъй като не бил намерен на нито един от адресите си. Съдът обяви за общодържавно издирване Христо Бисеров, но само за да установи адреса му, за да го призове по делото за нападението над Ахмед Доган, съобщи бТВ.
Оказа се обаче, че Бисеров е подал молба за отмяна на принудителното му довеждане, тъй като по време на предишното заседание е бил в болница.
Така, на практика полицията ще трябва да установи какъв е актуалният адрес на бившия заместник-председател на парламента. Освен това съдът изиска справка от мобилните оператори дали на името на Бисеров се водят мобилни номера на телефони, за да бъде търсен на тях.


Виж коментарите (11)

Още по темата (60):
28.10.2016 Енимехмедов изкарал 1 г. на лек режим и 6 месеца в корпуса на затвора заради издънки
27.10.2016 Октай Енимехмедов излезе от затвора! Той: Нека си събера мислите, много е неприятно тук
10.03.2016 Местят Октай Енимехмедов от общежитие в затвора
23.04.2015 Вкараха Октай Енимехмедов в бургаския затвор за доизлежаване на присъдата
21.04.2015 Потвърдиха ефективната присъда от 3 г. и 6 месеца на Октай Енимехмедов за нападението над Доган
20.02.2015 Октай Енимехмедов иска орден "Стара планина" за извършения подвиг
Още новини от Национални новини:
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Андрей Гюров: Не се страхувайте от истината, а от тези, които я п...
Първи стъпки на кабинета "Радев" - приоритети и предизвикателства...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).