Прокуратурата подхвана онлайн продажбата на фалшиви дипломи

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:25 / 02.07.2014
3840

С писмо на министъра на образованието и науката проф. Анелия Клисарова МОН сезира Районната прокуратура - София, за сайт, предлагащ продажба на дипломи за средно и висше образование.

В последните дни в министерството са постъпили множество сигнали, че сайтът https://diplomite.wordpress.com предлага дипломи срещу заплащане. Информацията се разпространява, чрез социални мрежи и различни потребителски портали в интернет пространството.

"Моля да разпоредите извършването на проверка и предприемане на спешни действия в кръга на Вашата компетентност", пише в писмото до прокуратурата проф. Клисарова.

Не е ясно колко фалшиви дипломи са продадени по интернет.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Андрей Гюров: Не се страхувайте от истината, а от тези, които я п...
Първи стъпки на кабинета "Радев" - приоритети и предизвикателства...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).