виж статистика

още снимки на Милен Георгиев

Новини свързани с Милен Георгиев
18:52 ч., 14.10.2009 г.
Нефтохимик победи Созопол с 2:0 в мач за Аматьорската купа, завършил преди броени минути. Двете попадения за "шейховете" реализира Мил... цялата новина

18:26 ч., 13.10.2009 г.
Изпълнителният директор на Нефтохимик Милен Георгиев бе силно афектиран от рекордното наказание, наложено на тима от 4 мача лишаване от домакинс... цялата новина

09:40 ч., 10.10.2009 г.
Без трима титуляри гостува Нефтохимик 1986 на Левски в Карлово утре. Най-осезателно ще се чувства отсъствието на халфовете Мирослав Косев и Стам... цялата новина

18:23 ч., 04.10.2009 г.
Тежкия и наводнен терен не успя да спре безапелационния ход на Нефотхимик по пътя на отбора към "Б" група. Шейховете успяха да разгром... цялата новина

19:38 ч., 20.09.2009 г.
Нефтохимик продължи с разгромните си победи в Бургас след като разби с 6:1 Тунджа в мач от седмия кръг в Югоизточната "В" група. С таз... цялата новина

12:56 ч., 18.09.2009 г.
Ръководството на Нефтохимик разпространи чрез медиите декларация, в която благодари на феновете си за безрезервната им подкрепа от началото н... цялата новина

18:55 ч., 13.09.2009 г.
Нефтохимик направи безценна крачка към завръщането си в "Б" група. "Шейховете" удариха с 2:1 като гости в Пловдив, може би н... цялата новина

19:58 ч., 10.09.2009 г.
Поредната си победа извоюва Нефтохимик, по пътя си към завръщане при професионалистите. Шейховете удариха като домакини с 2:0 отбора на Съединен... цялата новина

20:09 ч., 30.08.2009 г.
Отборът а Нефтохимик постигна втора победа в шампионата на "В" група. Пред своята публика на стадиона в Долно Езерово "шейховете&... цялата новина

09:55 ч., 26.08.2009 г.
Нападателят на Нефтохимик 1986 Илиян Банев е с 4 счупени ребра. Той пострада тежко в мача с Равда, загубен 2:3. Той ще пропусне голяма част от м... цялата новина

12:02 ч., 22.08.2009 г.
"Не сме изпаднали в излишна еуфория след отличното начало срещу Хасково. Вече сме на вълна за утрешното дерби срещу Равда. Убеден съм, че т... цялата новина