Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
10 от Нефтохимик биха Съединение с 2:0
Автор: Екип Burgas24.bg 19:58 / 10.09.2009Коментари (1)2823
Поредната си победа извоюва Нефтохимик, по пътя си към завръщане при професионалистите. Шейховете удариха като домакини с 2:0 отбора на Съединение от едноименния град край Пловдив въпреки, че повече от 75 минути играха с човек по-малко.

Двете попадения паднаха преди почивката, когато точни бяха вездесъщите Милен Георгиев и Митко Трендафилов.

Треньорът Димитър Стойчев даде традиционния си коментар за Burgas24.bg след края на двубоя. "Доволен съм от играта

© Burgas24.bg
на момчетата. Противника е млад, но много качествен отбор и ни се противопостави сериозно. Освен това играхме с човек по-малко от 14-та минута, когато получихме червен картон, затова съм доволен. През второто полувреме имахме и още възможности за гол, ударихме и греда чрез Мирослав Косев", бе коментара на специалистът след двубоя.

0

жалки черни мазути толкова сте зле че само тва ви остана да злобеетеот яд араби рязани и гнусна зган наркомани играйте си в ъ група и се радвайте на грандиозните си успехи хахаха ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ЗНАЕ чЕ БУРГАС Е СИН И НАС НИ УВАЖАВАТ А ВАС КАДЕТ ВИ ХВАНАТ ВИ БИЯТ И е*ат ХАХАХАХА

Д-р Теодор Борисов: През 60-те години българските национали имат най-големите успехи
Двукратният европейски шампион по вдигане на тежести Александър Пелешенко загина на фронта в Украйна