Арести заради снимки със секс извращения с деца

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:20 / 21.01.2021
984

Двама мъже са били задържани по време на специализирана операция за противодействие на онлайн сексуална експлоатация на деца, съобщиха от МВР. 

На адресите им в София и Пловдив са били намерени компютри с огромни колекции от видеофайлове и изображения, съдържащи сексуални извращения с деца на възраст до 12 години. Става дума за два отделни случая. Работата на компетентните органи продължава.  

От началото на пандемията подобните случаи са зачестили. Експертите съветват родителите да обръщат особено внимание и да са бдителни, докато децата им ползват социалните мрежи и интернет.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Андрей Гюров: Не се страхувайте от истината, а от тези, които я п...
Първи стъпки на кабинета "Радев" - приоритети и предизвикателства...
Очаква се повишена геомагнитна активност – възможни магнитни бури...
НС избра Радев за премиер и одобри предложения Министерски съвет
Радев: Най-вероятно е неизбежно тегленето на нов дълг
Обнародваха в Държавен вестник Народното събрание да избере Радев...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).