Семейството на Плъха поиска 25 години затвор за доктора

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (128)
10:28 / 07.03.2018
33081
Искаме най-тежкото наказание за д-р Иван Димитров - от 20 до 25 години! Категорични бяха пред Bulgaria On Air роднините на убития в Пловдив Жоро Плъха.

"Как може 30 минути да го наблюдаваш, без да звъннеш на 112? Значи ти умишлено си убил брат ми?", каза братът на загиналия.

Той подчерта мнението си, че България не е страна, в която всеки може да излезе с пистолет, да стреля по хората и после да каже "Той ми влезе в жилището".

Бащата на убития Джевизов пък иска да разбере кои са съучастниците на д-р Димитров.

Той даде пример с това как в пловдивския квартал "Столипиново" "постоянно идват наркомани-българи" и постави риторичния въпрос: "Какво ще стане, ако започнем да убиваме всеки от тях?"


Виж коментарите (128)

Още по темата (73):
26.03.2024 Оправдаха д-р Димитров, който уби крадеца Жоро Плъха
16.10.2023 Вещи лица говорят за случая с убития в Пловдив Плъх
14.12.2022 ВКС върна делото за убийството на Жоро Плъха
10.03.2022 Вижте новата присъда на д-р Димитров за убийството на Жоро Плъха
11.12.2021 Правят допълнителна балистична експертиза по делото на д-р Димитров, убил крадец в дома си
30.11.2021 Ужас! Д-р Димитров и жена му се прибрали в 22.00 ч. и разбрали, че има
крадец
Още новини от Национални новини:
Инфлуенсърка:"Жените обичат мъже, които ги бият"
Работодателите се обърнаха към председателя на НС, президента и м...
Жена почина, след като остана заклещена между две коли
Лекари: Началото е безсимптомно, дори кръвните показатели са норм...
Международна конференция с фокус върху безопасността на пътищата ...
Безработен намери и върна чанта с над 20 000 лева


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).