"Димитър е един обикновен средностатистически ученик, който има проблем с комуникацията. При мен той е попадал няколко пъти. Една невинна реплика провокира у него шокираща реакция. Родителите се отзоваха, но не приеха присърце, че той има нужда от помощ". Това заяви за "Здравей, България" по Нова тв Димитрина Димитрова, психолог в училището на 16-годишния Димитър Чантов, който нанесе юмруци на възрастен мъж в автобус в Бургас.
Според Димитрова, основният проблем на десетокласника е, че той не може да изразява емоциите си по нормален начин.
Младежът, който преби мъж в градския транспорт в Бургас, нападна и екипа на Нова телевизия.
16-годишният Димитър Чантов от квартал "Сарафово" беше задържан и пуснат заради жестокия побой над 64-годишен мъж в градския транспорт в събота следобед. Мъжът пострада след серия от юмруци в лицето след като направи забележка на приятелката на Димитър, която си сложила калните ботуши върху седалката.
Побоят в градския транспорт в събота следобед не е първата проява на агресия на десетокласника от Гимназията по електротехника в Бургас. Миналата година ударил съученик също заради реплика.
Майката на Димитър, която го чакаше пред ареста, обяснява съботния инцидент така: "Детето е съвсем нормално. Просто се подведе по момичето, досега сме нямали такива случаи, в нормално семейство расте. Ние сме си нормални родители".
Зареждане ...

10:05 / 12.01.2016
6507





Atanas Dimitrov 10
на 12.01.2016 г.
Тоз е ушат паляк
Ivaylo Dimchev 1
на 12.01.2016 г.
чухте ли историята във Враца дето двама убили дете ! ето тази дрисня биача ако не се постави на място може и след време да стане убиец до живот затвор на такива уроди
Petko Dimitrov
на 12.01.2016 г.
В затвора до гроб. :-)
Спас Годжеров
на 12.01.2016 г.
Управляващите в Правителството да върнат задължителанта донаборна военна служба :https://www.youtube.com/watch?v=zAxK9oUoDLk
Milena Kostova 1
на 12.01.2016 г.
Така е възпитан./ по точно никога не е възпитаван/
Анонимен
на 12.01.2016 г.
В електрото всекидневно стават извращения, папазката усвоява проекти и подобрения, обаче като няма интерес за учене, всичко е само показно. От наркотици до тормоз над съученици и учители и побоища са всекидневно там. Жалкото е наистина може да има среда за учене, обаче децата си влиаят отрицателно и не би трябвало да се изненадвате като се държат селски с вас, особено когато повечето са от селата в района.
Igroeg Volokin
на 12.01.2016 г.
Всичко е нормално...казва майката. Момичето е виновно. И първите 7 години. И амфетамини, стероиди, агресивна среда и дебелизъм. Всичко е нормално.
Konstantin Todorov 1
на 12.01.2016 г.
можеха само да го обявят и да си оставят делото да си върви ! То сега ще се драматизира и драматизира...като решението е едно..наказание което да респектира всички бъдещи агресивни пружинки като него :)
ИлиС?а Илчевски 1
на 12.01.2016 г.
Фак офф
Eleonora Stancheva
на 12.01.2016 г.
Какъв бияч е тоя? Един 16 годишен сопол, който се е взел насериозно. Просто е нямало някой по-як младеж да му покаже от къде изгрява слънцето! И на оная пикла също!
Neli Kupenova
на 12.01.2016 г.
Кой ще признае че се е провалил Като родител?!!!! Достатьчно е голям да се владее просто е един разглезен юноша ! Жалко
рошавия
на 12.01.2016 г.
Родителите му нека знаят,че си отглеждат социопат при домашни условия. Въп рос на време е да посегне на човешки живот.И първо ще почне с тях.Такива като него не изпитват угризения на съвестта.Изградил си е един мрачен свят, и му харесва да живее в него.Ценностната му система е извратена.Поставил се е на пиедестал а всички останали са само за забавление според уродливото му мислене.Може моето мислене да не е меродавно,но не вземат ли родителите му навременни мерки,това същество ще се превърне в масов убиец след време.Тогава...
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.