С титанична мъжка битка под открито небе стартира седмият сезон на "Фермата: Време за пробуждане“ по bTV, в който участниците ще се впуснат в най-възвишената и значима мисия в предаването до момента - да вдъхнат живот на изоставения възрожденски манастир "Свети Архангел Михаил“ в село Шума и да съградят работещо стопанство за монасите.
Преди да минат през тежките дървени порти на "Фермата“, дванадесет силни и целеустремени представители на силния пол, разделени в четири възрастови групи, влязоха в серия от сблъсъци. "Победителят във всяка битка ще спи в къщата на шампионите. Класиралият се втори ще нощува в колибата, а останалият трети всяка вечер ще си ляга под навеса, на твърдата земя“, обясниха водещите и продуценти на най-позитивното риалити Иван и Андрей преди старта на битките.
Първи на Арената излязоха най-младите и самоуверени участници, и се изправиха срещу огромни ритловици. Половин час по-късно, останал без дъх, търговецът на горива Пламен Пеев финишира пръв. След него се наредиха строителят и музикант Виктор Каров и бившият представител на ъндърграунд средите Мариян Щерянов, чиито длани се израниха до кръв от дръжката на брадвата.
В следващата възрастова група №1 стана преуспелият в САЩ Любомир Иванов, втори се класира IT предприемачът Стефан Григоров, а последен - барманът Ивайло Герасимов, който не скри разочарованието си от загубата. В третата група победата извоюва ресторантьорът Георги Гергинов, като остави след себе си дългогодишния емигрант Костадин Шопов и първия банкер в историята на предаването Борислав Гостев. В категорията на най-възрастните пръв тържествува актьорът Кирил Михов, изпреварвайки хлебаря Чавдар Христанов и шофьора Цоньо Трифонов.
След края на битките вратите на стопанството се отвориха и дванайсетте мъже развълнувано пристъпиха във фермата, където ги очакват както приключения и изпитания, така и незабравими срещи с българските традиции и с корените на духовността. С влизането си в стопанството участниците готвиха в магерницата, погрижиха се за селскостопанските животни, пяха революционни песни и се хванаха на хоро. В първия си ден във "Фермата: Време за пробуждане“ те разгледаха снимките на десетте жени, които предстои да влязат в телевизионното риалити на 13 септември, понеделник, и да се борят наравно с мъжете за голямата награда от 100 000 лева.
"Много слаби участници! Повече от половината от 12-те мъже са без добра физическа подготовка. Един мек, друг дебел, трети пък не е хващал чук и пирон никога в живота си. Пълен цирк! 2 дъски не могат да отрежат и да избутат една количка! Кой изобщо ги допусна през кастингите? Дано дамите вдигнат качеството, че иначе няма да става за гледане" - това гласи само един от множеството коментари под една от публикациите в официалната фейсбук страница на предаването.
Зареждане ...

12:10 / 13.09.2021
2199



benitoraikova
на 13.09.2021 г.
Сега ще започнат да казват, че имат космически рейтинг.Как ще го постигнат като никой не ги гледа тези бълвочи?
Чичо Ичо
на 13.09.2021 г.
Клонингите на Биг Брадър Фермата и Игри на волята все повече затъват в тинята на посредственоста. В битката за рейтинг се търси клюкарстването интигите и сензацията със здравето на участниците
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.