Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (1) | Вчера (2)
Най-добрите бойци от страната идват за държавно първенство "Купа Бургас"
Автор: Стойчо Генов 13:18 / 07.10.2020Коментари (0)1502
Най-добрите бойци от цяла България ще вземат участие в зрелищния шампионат по кикбокс Държавно първенство "Купа Бургас". Топ събитието в бойните спортове, което се организира изцяло с финансовата подкрепа на община Бургас и с помощта на СК "Аякс“, ще се проведе от 23 до 25 октомври в спортна зала "Младост" в морския град.

До момента има близо 700 заявки от цялата страна. Състезателите ще премерят сили в четири отделни стила на кикбокса - пойнт файтинг, лайт контакт, киклайт контакт и лоу кик. За първи път в България финалите ще се играят на бляскава гала вечер, която е с начален час 20:00 ч. на 24 октомври (събота). Финалните битки ще са по три рунда от по две минути. Очаква се за събитието да пристигнат важни гости, представители на бизнеса и политиката и спортните среди.

За финалистите при мъжете е предвиден награден фонд, осигурен от Николай Филипов и "Рисайклинг България“ ООД. Победителите във всяка среща ще получат парична награда в размер от 500 лева. Загубилите също няма да си тръгнат с празни ръце – за тях има утешителна награда от по 300 лева.

Държавно първенство Купа Бургас ще е със вход свободен и всички любители на бойните спортове могат да се насладят безплатно на зрелищните битки в спортна зала "Младост“.
Още по темата: общо новини по темата: 183
27.04.2025
23.04.2025
23.04.2025
22.04.2025
14.04.2025
13.04.2025
предишна страница [ 1/31 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!


Актуални Четени Теми
Карлос Насар изуми статистиката след ЕВРО 2025
Официално! Григор Димитров ще доиграва мача си в друг ден заради спрения ток в Мадрид
Бронзово отличие за състезател на Гергана Апостолова-Костова на Международното първенство по киокушин карате в Токио
Рекорд на Държавното по борба за девойки в Бургас
Гришо нацелува красавица на корта

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: