Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Бургаска гордост! 43 медала от Скопие за полицейския карате и джу джицу клуб
Автор: Екип Burgas24.bg 10:11 / 14.11.2019Коментари (0)997
Общо 43 медала завоюваха възпитаниците на треньорите Венилин Русинов и Павел Димитров от Полицейския Карате и Джу Джицу Клуб – Бургас на приключилия в Скопие, Република Северна Македония Международен турнир по джу джицу "Скопие Оупън".

В престижния спортен форум от страна на бургаския клуб се включиха общо 13 състезатели / момчета и момичета/, които премериха сили с представителите на 20 клуба от десет държави или близо 300 спортисти. В крайното класиране бургаския клуб се нареди на първо място, като заслужи и купата за комплексен шампион. Това се случва за втора поредна година, след като и през 2018 г. купата отново беше притежание на крайморския клуб.

Централният полицейски карате и Джу Джицу Клуб – Бургас участва и във фестивала на бойните спортове "Св. Архангел Михаил" в Смолян, в който участваха 18 клуба от цялата страна и от Република Гърция. В надпревара с близо 150 участника, бургаския клуб спечели 45 медала и отново за пореден път стана комплексен шампион.