спорт: Футбол

още снимки на Мишел Платини

Новини свързани с Мишел Платини
16:38 ч., 23.11.2008 г.
Черноморец - Бургас загуби с 1:2 гостуването си на Пирин (Благоевград). Двубоят трябваше да се изиграе вчера, но заснежения терен в югозападния ... цялата новина

17:12 ч., 21.11.2008 г.
Кадровите проблеми пред наставника на "акулите" Димитър Димитров намаляха след като трима от основните футболисти, вече са излекувани ... цялата новина

17:14 ч., 12.11.2008 г.
Александър Стоимирович може да пропусне срещите на Черноморец Бургас до края на полусезона. Контузия изважда халфът от сметките на Димитър Димит... цялата новина

10:27 ч., 10.11.2008 г.
Треньорът на Черноморец Бургас Димитър Димитров има проблеми с контузени футболисти преди днешното гостуване на Славия в София. Въпреки това бур... цялата новина

16:09 ч., 06.11.2008 г.
След мача с Левски, няколко от футболистите на Димитър Димитров се оплакват от сериозни травми. Най-тежко е положението на бразилския централен ... цялата новина

13:31 ч., 04.11.2008 г.
Голмайсторът на Черноморец Бургас Мишел Платини получи неприятна контузия в последния мач срещу „Спартак" Варна. Надеждата на лекарския щаб... цялата новина

20:52 ч., 31.10.2008 г.
"Акулите" без проблеми победиха с 2:0 гостите си от Спартак (Вн), в изтеглен двубой от "А" група, завършил преди минути на с... цялата новина

21:44 ч., 25.10.2008 г.
Два гола в първите една-две минути на двете полувремена лишиха "Акулите" на Херо от спечелването на точки в София. Бургазлии отстъпиха... цялата новина

21:56 ч., 20.10.2008 г.
В скандален мач Черноморец пропусна да победи новака Сливен. Двата отбора завършиха 1:1 на стадион "Лазур", като "акулите" м... цялата новина

10:39 ч., 18.10.2008 г.
Кметовете на Бургас и Сливен Димитър Николов и Йордан Лечков ще седнат в ложите на стадион "Лазур" за мача Черноморец - Сливен. Мачът ... цялата новина

17:51 ч., 04.10.2008 г.
Мишел Платини вкара единственото попадение за измъчената победа с 0:1 на Черноморец Бургас срещу Беласица в Петрич. Бургазлии започнаха трудно с... цялата новина

21:35 ч., 21.09.2008 г.
"Акулите" стигнаха до драматично 2:2, при гостуването си на Литекс в Ловеч. Момчетата на Херо бяха на няколко минути от успеха, но нак... цялата новина

09:16 ч., 21.09.2008 г.
Между двама бразилци ще избира треньорът на Черноморец Димитър Димитров - Херо единствения си нападател, с който ще играе срещу Литекс в Ловеч. ... цялата новина

08:38 ч., 16.09.2008 г.
Нападателят от Кот д'Ивоар Бамба ще бъде тайното оръжие на Черноморец при гостуването срещу Лиеткс. Очаква се африканецът да получи работна ... цялата новина

10:22 ч., 05.09.2008 г.
Централният защитник в отбора на "акулите" Мартин Ковачев ще вдигне тежка сватба в неделя. 26-годишният футболист реши да скъса с ерге... цялата новина