Биляна Гавазова си изля душата, призна защо е напуснала bTV

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
16:26 / 20.01.2023
1126
Едно от най-популярните и харесвани лица на bTV, Биляна Гавазова, може и да подсили екипа на Нова телевизия. Спекулациите по темата започнаха, след като журналистката се появи за втори път в конкурентната телевизия. Гавазова първо записа запомнящо се участие в "Черешката на тортата", а след това се появи и в предаването на Гала. За сметка на това bTV не изглежда особено заинтересувана от съдбата на бившата си водеща.

Гала отправи директно предложение на Гавазова да направят заедно рубрика за здравословно хранене и живот. Биляна обаче обясни, че засега остава далеч от телевизията и се посвещава на новата си работа в ПР агенция. Едно от нещата, които върши вече бившата водеща, е да подготвя хора за медийни участия. Тя обаче каза, че не е заключила вратата към телевизията.

Биляна Гавазова си изля душата по темата защо е напуснала bTV общо взето внезапно. Тя разкри, че ставайки водеща на сутрешния блок със Златимир Йочев, тя усетила, че губи размаха и свободата, която имала като репортер и автор на собствена рубрика.

"Пламъкът угасна", призна Гавазова. Тя се огледала около себе си и установила, че нищо не я задържа на работата, на която е посветила 12 години. Решението ѝ да напусне не било прието еднозначно, дори се скарала с баща си по този повод, призна Биляна Гавазова. Тя обаче беше категорично, че решението е било правилно за нея.

Виж коментарите (1)

Още по темата (6856):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
10.03.2024 Филип Аврамов сподели за уроците, които научаваме от бащите си
Още новини от Национални новини:
Финансист: Еврото поскъпва сериозно, готови сме за него
След проливния дъжд: Селата Кобиляк и Лехчево отново са под вода
Родителите на Иван, обвинен в убийството на Магдалена от Хасково:...
Бизнесмен: Стотици хиляди българи не могат и не желаят да работят...
Красимир Каракачанов: Армията e била славна, когато България e би...
Задържаха за 72 часа шофьора на тира, който избяга след катастроф...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).