Ерменков: В самолета, с който е пристигнал Зеленски, са били Борисов и Петков

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (3)
22:39 / 06.07.2023
884

В самолета, с който е пристигнал Зеленски, са били Борисов и Петков. Такава информация излезе по медиите. Или е имало, или е нямало бодигард, но мажоретката го посрещна долу. Това заяви пред bTV Ерменков от БСП.

"Това беше единственото официално, извън посещението в Министерски съвет“, добави той, като критикува като цяло посрещането на украинския президент в България.

"Предадохме енергийната сигурност на България с решението за продажба на реакторите, което означава, че ликвидирахме проекта "Белене“. Говорителят на ЕК каза, че ще даде пари на Украйна за реакторите. Решението да започнем ускорено или подновяване на военновременните резерви, каквото и да означава това, е да премахнем боеприпасите, които имаме в момента, и в неизвестно бъдеще ще останем без такива боеприпаси. Третото предателство е по въпроса с ускореното привличане на Украйна в НАТО, което и президентът Радев спомена. С уговорката: "когато това стане възможно“, коментира още Таско Ерменков.


Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Топло време и дъжд през следващите 24 часа
Радев: Съвсем скоро предстоят важни посещения
Разместване в Топ 6 на градовете у нас по население
Президентът Йотова: Гласът на България в Европа трябва да бъде то...
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).