Пиян охранител на бар опипа момиче между краката и после я преби!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
09:29 / 02.07.2023
877
Нощен бар в Кърджали. Часът около 4 сутринта. Един от охранителите е пиян. От дискотеката излиза 21-годишна. Момчето опипва младата жена по интимната област. Следва гневна реакция от страна на дамата и… 19-годишният гавазин я пребива на паркинга с юмруци и ритници. После бяга към родното си село. Това бе "изповядано“ в съда в Кърджали относно хулиганската постъпка на 19-годишен от момчилградското село Груево, пише 24rodopi.com.

Грозната сцена се разигра на 3 юни. След побоя младежът бе арестуван в дома си.

Работещият като охранител тийнейджър бе признат за виновен и получи наказание от 6 денонощия арест по Указа за борба с дребното хулиганство.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Противници на еврото и негови защитници се събраха на два протест...
Росен Плевнелиев: Референдумът е ядреното оръжие на демокрацията
Огромна тапа на АМ "Тракия", чакане с часове и нерви за шофьорите...
Президентът Радев: Вчера предложих референдум, а не партия
Борисов: НС по най-бързия начин трябва да отхвърли този референду...
Жена почина, след като се хвърли от блок в Стара Загора 


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).