Бургаският ромски квартал "Победа" е в паника от слух, че свиреп канибал дебне циганите, за да ги изяде. От няколко дни управителят на Фондация "Областен ромски съюз" предупреждавал съгражданите си в квартала, че наоколо се е появил психично болен мъж, избягал от лудницата. Доков разказвал, че вече имало и един нападнат от канибала. Жертвата обаче успяла да избяга и се отървала само с ухапване.
Слуховете са довели местните хора до истерия. Предаваните от уста на уста твърдения за човекоядеца за два дни са добили зловещо звучене. Според ромите канибалът в момента си тръгнал от квартал "Победа" и се преместил в съседния "Горно Езерово". Денем се криел в камъша край ромската махала, а нощем нападал хората в домовете им. Ромите вече са убедени, че той е успял да изяде точно седем души от техните. Паникьосаните цигани подклаждат още повече паниката с цветущо описание на канибала. Той бил слаб, с дълга бяла брада, разчорлена коса и се движел по улиците чисто гол. Изплашените до смърт роми не смеели да си остават сами в къщите, а се събирали на големи групи, за да дадат подобаващ отпор на човекоядеца, ако потропа на вратата. Полицаи категорично опровергаха плъзналите слухове и заявиха, че в тях няма и частица истина.
Източник: в. "Монитор"
Зареждане ...

09:34 / 25.07.2011
8656




Tanq Damyanova
на 27.07.2011 г.
циганите на ячезване
Neliq Dimitrova
на 26.07.2011 г.
no coment...
Yordanka Zelyazkova
на 25.07.2011 г.
толкова смешно нещо не бях чела много отдавна
Qnka Dikova
на 25.07.2011 г.
да нужно е още няколко канибала,особенно за горно езерово,за да ни изчисти от тая паплач.............
Kalina Dimitrova
на 25.07.2011 г.
Един канибал няма да се справи с всичките мангали....дано се появят още поне три канибала....
Kalina Dimitrova
на 25.07.2011 г.
Един канибал няма да се справи с всичките мангали....дано се появят още поне три канибала....та те кат изядат половината а другите ще избягат от страх
Stefan Kuzmanov
на 25.07.2011 г.
xaxaxa,яж,късай Ханибале..!!:)))
Стефан Великов
на 25.07.2011 г.
хахахахаха.......................
Donig Magardiccian
на 25.07.2011 г.
axaxa
Rumen Georgiev-Pitbull
на 25.07.2011 г.
Хахаха да ги изяде всичките мангали.
Tedi Krasi
на 25.07.2011 г.
всичките да ги изяде
Nikola Nikolaev
на 25.07.2011 г.
Дано че да уредеят мако
ultra_hools
на 25.07.2011 г.
Да ги изяде дано всичките до един
k0ce
на 25.07.2011 г.
Хахаххахах, баси яката новина, оправиха ми деня мазните мангали :))))
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.