Ани Салич се глези, черпи с шампанско за 350 лв. за рождения си ден

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:52 / 05.05.2022
1263
С марково шампанско и в компанията на любимия мъж Ани Салич посрещна рождения си ден. Новинарката навърши 53 години наскоро.

Личния си повод тв звездата поля с първокласно шампанско за 350 лева. Самата Салич се похвали в социалните мрежи, че е вдигнала наздравица с лимитирана бутилка от прочутата марка "Дом Периньон“, реколта от далечната 2009 г. Френската пенлива напитка струва между 300 и 400 лева за брой, вижда се от справка с цените в магазините за марков алкохол. Празничния тост Ани вдигнала в мистериозна компания, вероятно на новия човек до нея, след като миналия месец призна, че е обвързана отново.

За да е пълна романтичната идилия, към шампанското Салич добавила и марков руски шоколад, който трудно се намира в търговската мрежа в България, пише "Стандарт".

"Благодаря за пожеланията за рождения ми ден! Черпя тези, които няма да видя днес виртуално… с добро шампанско и великденски шоколад!“, написа Ани.

Въпреки че не вдигнала грандиозно парти, все пак новинарката почерпила колегите си в нюзрума на телевизията, както повелява традицията сред колектива на Нова тв. В ресторант в столицата пък събрала шепа от най-близките си приятели, с които все не ѝ оставало време да се види и да поговори

Виж коментарите (0)

Още по темата (3573):
04.10.2022 Елен Колева с нов любовник
24.09.2022 Лепа Брена направи голямо признание, свързано е с България
21.09.2022 Фадо изпълнителка взриви българската публика
18.07.2022 Стефан Илчев: Напускам България, тук няма смисъл да творя
16.07.2022 Попфолк певицата Валя: Заспал шофьор на камион едва не ме премаза на пътя
16.07.2022 Наша голяма певица стана на 79 години
Още новини от Любопитни новини:
Ползите от бирената мая
Преди 10 години беше обявена за най-красивото момиче в света, ето...
Бил Гейтс обеща да раздаде почти цялото си състояние през следващ...
Българин взе "Оскар" 
Това са най-добрите стратегии, за да облекчите въздействието на м...
Любовната им история прилича на турски сериал


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).