Азис стяга куфарите за чужбина

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
08:38 / 08.06.2023
1249

Кралят на пoпфoлка Азис възнамерява да стегне куфарите си за САЩ. Причина за това е една от неосъществените мечти на 45-годишния изпълнител — да пробие в киното и по-точна да се докосне до блясъка на Холивуд.

 

Вдъхновение за Костинбродския славей е единствената българска актриса, получила номинация за Оскар.

"Харесвам Мария Бакалова, пял съм й на парти, беше с голяма компания, казах й, че се гордея с нея... Надявам се скоро да се запознаем лично и да я прегърна. Мечтите ми са свързани с нейните. Искам да работя това, което тя прави. Искам да се снимам в американски продукции, да бъда в чужбина. Смятам, че мога, не спирам да мечтая. В Холивуд има достатъчно лица и образи.

Аз не съм красавец, но у мен има нещо характерно, нося го, знам енергията си. Трябва ми шанс. Смятам, че мога да играя, артистичен съм. Играе ми се алфа мъжкар. Да накарам някоя жена да откачи, да имаме еротични сцени, да я събличам и целувам - много крайно ми се снима с жена, за да покажа колко съм добър да влизам в роля“, коментира Васил Боянов, както е истинското име на звездата, припомня "Галерия".

Азис иска да се целува с Холи Бери, харесва я като жена, а очите й са неговата слабост. Признава, че може "да умре" заради Никол Кидман, а Кейт Бланшет е съвършена.


Виж коментарите (0)

Още по темата (6857):
09.06.2025 След скандала за побоя реабилитираха Вергов по телевизиите
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
Още новини от Любопитни новини:
Хороскоп за 9 май: Обърни внимание на начина, по който общуваш
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).