"Ергенът" Виктор предизвика истинска буря сред почитателките си, оказа се доста потентен

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
23:59 / 22.03.2022
2761

"Ергенът" Виктор Стоянов сподели в последния излъчен епизод на предаването, че прави секс по 6 пъти на ден и предизвика истинска буря сред ухажорките си. В игра, в която те трябваше да отгатват различни факти за него, присъстваше и въпросът по колко пъти дневно се отдава на интимност. Виктор смело се похвали, че го прави по 6 пъти, а после призна, че това била първата цифра, която му минала през ума и има случай, в които го прави и по повече пъти. Той обаче бе категоричен, че сексуалното привличане е най- важното между двама партньори и липсва ли то, всички друго отива на заден план.  

Междувременно мачото пусна свое клипче от банята, като на видеото е чисто гол, само по...ерген. Виктор озаглави провокативното клипче "and how about you“, но никой не знае защо. В първата "визия“ Стоянов е само по плочки и Бонбонова със сигурност пак би си свалила бельото при такава гледка. Клипът е харесан от над 9000 души, като сред тях е и фолк певицата Андреа, пишат от Хотнюз.

Самият Виктор преди време сподели, че харесва жени, които знаят какво искат. Както и такива, които казват каквото мислят и правят, каквото казват. Що се отнася то това, което отблъсква една жена от Ергенът, той споделя: лоша хигиена, лошо възпитание, лоши обноски.


Виж коментарите (0)

Още по темата (3573):
04.10.2022 Елен Колева с нов любовник
24.09.2022 Лепа Брена направи голямо признание, свързано е с България
21.09.2022 Фадо изпълнителка взриви българската публика
18.07.2022 Стефан Илчев: Напускам България, тук няма смисъл да творя
16.07.2022 Попфолк певицата Валя: Заспал шофьор на камион едва не ме премаза на пътя
16.07.2022 Наша голяма певица стана на 79 години
Още новини от Любопитни новини:
Хороскоп за 9 май: Обърни внимание на начина, по който общуваш
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).