Ивана към баща си: Ако беше останал, днес щяхме да празнуваме

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:45 / 28.07.2021
2461

В началото на месец май Ивана загуби баща си, а мъката по него не стихва. За мегазвездата 27 юли тази година отново е тъжен и изпълнен със сълзи ден.

Това е рождената дата на нейния баща Тодор Калудов, който на 8 май отлетя от този свят. За първи път на тази дата Ивана не е щастлива.

"27 юли винаги е бил твоят ден, татко, твоят рожден ден! Ако беше останал, днес щяхме да празнуваме 79-тия ти рожден ден - да се смеем, да свирим и пеем. Много ни липсваш, не се свиква, не минава. Ще запаля свещичка и ще помоля Бог да е светъл пътят ти там! Ще се моля за кураж и сила за себе си и всичките ми скъпи хора", написа Ивана във Фейсбук 

И се сети за мил спомен с баща си, след като попаднала на тяхна снимка: "А, помниш ли този акордеон, бях ти го подарила за 75я ти рожден ден и беше толкова изненадан и щастлив, сякаш беше вчера".


Виж коментарите (0)

Още по темата (2862):
15.05.2023 Двама холивудски мачовци се разбраха за нов филм
17.05.2022 Трудно бихте я познали! Вижте как изглежда днес една от участничките в "Ергенът"
01.04.2022 Лили Иванова разпродава тениски, албуми и автографи, цените започват от 1
лев
31.03.2022 Хостеси обират чанти по тузарски барове, две от тях вече са арестувани
31.03.2022 Мъжът на Сашка Васева: Монахини се грижат за нея
30.03.2022 Какво се случва с Веселин Маринов? Всички онемяха от вида му
Още новини от Любопитни новини:
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"
8 май – ден за гъвкавост и адаптация


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).