Появи се видео на една от участничките в "Ергенът", което възмути десетки. Коментар: Това реално ли е?

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
14:18 / 21.02.2022
15231

Едва започна новото риалити в ефира на bTV "Ергенът", а в социалните мрежи става все по-горещо от коментарите на зрителите.

След като ви показахме реакцията на блондинката Габриела, която беше залята с унищожителен хейт, сега на ред е още една участничка и кандидат за спечелване на сърцето на Виктор Стоянов - Зорница Господинова.

Брюнетката, която представя себе си като предприемач и полиглот, а мнозина във фейсбук я оприличиха на Мортиша от "Семейство Адамс", буквално шашардиса със свое музикално изпълнение.

"Това реално ли е??? Нямам думи просто как някои хора си вярват, а излагацията е огромна", гласи един от многото коментари по адрес на Зорница. В друг се казва: Там където природата се е намесила, медицината е безсилна..".

Ето го и видеото:




Виж коментарите (2)

Още по темата (3573):
04.10.2022 Елен Колева с нов любовник
24.09.2022 Лепа Брена направи голямо признание, свързано е с България
21.09.2022 Фадо изпълнителка взриви българската публика
18.07.2022 Стефан Илчев: Напускам България, тук няма смисъл да творя
16.07.2022 Попфолк певицата Валя: Заспал шофьор на камион едва не ме премаза на пътя
16.07.2022 Наша голяма певица стана на 79 години
Още новини от Любопитни новини:
Хороскоп за 9 май: Обърни внимание на начина, по който общуваш
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).