Софи Маринова обърна гръб на Халваджиян

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:06 / 24.08.2021
1933

След няколко покани за участие, Софка отказва да влезе в "Маскираният певец“. Магърдич Халваджиян e канил няколко пъти Софи Маринова в мистериозното шоу, но изпълнителката е категорична, че не желае да участва.

"Хората ми знаят гласа. Бързо ще ме разпознаят. Няма смисъл. Идеята на предаването е да не те познаят, а с моя глас това няма как да се случи. И панелистите, и зрителите веднага ще ме разкрият, ако запея", категорична е Софи.

За сметка на това Маринова винаги приема поканата на продуцента Халваджиян за "Капките". Изпълнителката участва два пъти в имитаторското шоу – в редовен сезон и в "Ол старс".

Наскоро Софка сбъдна още една своя мечта. Гласовитата певица участва в мюзикъл - "Таборът се връща от небето", който е перифраза на прочутата руска класика "Таборът отива към небето", пише столичен ежедневник.


Виж коментарите (0)

Още по темата (2862):
15.05.2023 Двама холивудски мачовци се разбраха за нов филм
17.05.2022 Трудно бихте я познали! Вижте как изглежда днес една от участничките в "Ергенът"
01.04.2022 Лили Иванова разпродава тениски, албуми и автографи, цените започват от 1
лев
31.03.2022 Хостеси обират чанти по тузарски барове, две от тях вече са арестувани
31.03.2022 Мъжът на Сашка Васева: Монахини се грижат за нея
30.03.2022 Какво се случва с Веселин Маринов? Всички онемяха от вида му
Още новини от Любопитни новини:
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"
8 май – ден за гъвкавост и адаптация


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).