Вместо на Рафи, Софи Маринова заприлича на известен наш водещ

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
12:49 / 20.04.2021
10326

Софи Маринова, която трябваше да имитира Рафи във вчерашния епизод на "Като две капки вода“, приличаше много повече на позабравения водещ Витомир Съраиванов, отколкото на арменския изпълнител.

Ромската перла бе направо като две капки вода с българския Фродо, а това не остана скрито за водещия Герасим Георгиев-Геро, който се пошегува с участничката.

Софка не можа да се сети за кого говори Геро, както и повечето останали участници в предаването, но преди години Съраиванов бе лице, което не слизаше от екрана.

Софи изпя първата самостоятелна песен на Рафи "Нов ден". "Надявам се да пренеса положителното настроение на парчето на публиката. Малко съм схваната, трябва да се отпусна повече. Имам трудности със стъпките, но ще забавляваме, защото песента е много танцувална".


Виж коментарите (1)

Още по темата (2862):
15.05.2023 Двама холивудски мачовци се разбраха за нов филм
17.05.2022 Трудно бихте я познали! Вижте как изглежда днес една от участничките в "Ергенът"
01.04.2022 Лили Иванова разпродава тениски, албуми и автографи, цените започват от 1
лев
31.03.2022 Хостеси обират чанти по тузарски барове, две от тях вече са арестувани
31.03.2022 Мъжът на Сашка Васева: Монахини се грижат за нея
30.03.2022 Какво се случва с Веселин Маринов? Всички онемяха от вида му
Още новини от Любопитни новини:
Уикенд за баланс: Време за мисли, почивка и презареждане
109 розови фламинга в Бургас за Giro d’Italia 2025
Майката на Белослава празнува днес
"Bangaranga" завладява "Евровизия"
Драматичен обрат в "Ергенът"
8 май – ден за гъвкавост и адаптация


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).