Млад и мускулест фитнес инструктор е зарязала Анита Димитрова заради 48-годишния комик Димитър Рачков, пише Show.bg
Преди да срещне актьора, Анита била лудо влюбена русокосия красавец, който на всичкото отгоре разполагал със солидна банкова сметка. Името му засега остава загадка, но не и возилото, с което движи из родния град на плеймейтката Хасково.
Мачото кара Мерцедес S класа за близо 100 000 лева. В Хасково е доста популярен и желан ерген и всички златотърсачки не можели да се начудят на Анита защо го е зарязала заради "чичката Рачков“.
Връзката на Димитрова с фитнес инструктора била доста сериозна. Разделили се преди година и половина, а според запознати той е бил първият й мъж.
Всъщност това не бива да ни учудва – все пак само допреди 3 години Анита е била ученичка. 22-годишната красавица в момента е студентка Университета за национално и световно стопанство, където колегите й не спират да я ухажват. Тя обаче била вярна на Рачков.
Зареждане ...

16:57 / 22.06.2021
96737






Дружелюбен Фен
на 24.06.2021 г.
Бас давам, че тая мома малка водка не може да пие! Носа и пречи!
Сергей Пройчев
на 24.06.2021 г.
Малкато пиченце бързо се е преориентирало.От парички и скочило на парииии.Само дето щяла да бъде вярна нещо не ми се вярва.Онова отдолу сърби ли сърби.
Miro ffffffUuu
на 23.06.2021 г.
леля Ани изглежда на 35 ... а тоя долу изглежда като да е виждал 100000лв само на негърски клип
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.