Херо сложи в трансферната листа Георги Андонов, Дани Кики, Пламен Крумов, Венцислав Бонев и Мартин Тошев. Петимата играчи се готвят на стадион "Лазур" без екипи на тима. Нямало и къде да се изкъпят.
Въпреки това Черноморец иска високи суми за споменатите футболисти, което ще спре трансферите им със сигурност. Петимата в същото време имат да вземат по няколко заплати. Парите обаче едва ли ще влязат в джобовете им.
Източник: в. "Меридиан Мач"
Нежеланите от Херо тренират в мизерия
Ботев Пловдив
23.04 / Сряда / 18:30ч.
стадион Ботев
Локомотив Пловдив
Ботев Пловдив
0 : 0
Локомотив Пловдив
©
3.00
2.50
Първо Полувреме / Краен Резултат и Брой Голове: Реал Мадрид / Реал Мадрид и Над 3.5
4.23
Първо Полувреме / Краен Резултат и Брой Голове: 3.0
1.1

Автор: Екип Burgas24.bg
11:19 / 13.01.2012
2417 Нежеланите от старши треньора на Черноморец Димитър Димитров футболисти водят подготовка в пълна мизерия.
Още по темата
/
Още от категорията
/
| Още по темата: | общо новини по темата: 157 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| предишна страница [ 1/27 ] следващата страница | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Зареждане ...












Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.