Втори успех за Черноморец-Бургас в контролите
Автор: Екип Burgas24.bg 17:23 / 25.01.2012Коментари (5)1744
©
Отборът на "Черноморец-Бургас" продължи доброто си представяне в контролите, след като се наложи с 2:1 срещу тима на "Спартак" Варна. Мачът се игра на изкуственото покритие в Поморие, а не както беше обявено на кампуса. Промяната беше наложена поради лошите атмосферни условия.

Домакините от Бургас започнаха по-активно срещата и още до 10-та минута Преслав Йорданов имаше възможност да открие резултата. Именно той в 26-та минута отбеляза за 1:0 с глава, след асистенция на новото попълнение Уалембо. В 33-та минута се повтори почти същата ситуация - Йорданов засече с крак центриране на конгоанецът с френски паспорт за 2:0.

През втората част старши треньорът Димитър Димитров направи десет промени в състава, запазвайки единствено Стоян Колев на вратата. С пропуски се отличиха Венцислав Христов, който на няколко пъти отправи опасни удари и Борислав Балджийски. В 86-та минута гостите успяха да отбележат гол чрез Иван Александров.

Ето го и съставът на "акулите": Стоян Колев, Траян Дянков /Николай Николов/, Пламен Димов /Георги Терзиев/, Жереми Фо-Поре /Крум Стоянов/, Кристофър Уалембо/Венелин Филипов/, Цветомир Цонков/Радостин Кишишев/, Аатиф Шаешу /Тодор Паланков/, Димитър Телкийски/Борислав Балджийски - Костадин Дяков - 75-та минута/, Родригес Асис /Самвел Мелконян/, Меди /Венци Христов/, Преслав Йорданов.