"Паяк" понесе патрулка край Механото в Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
20:59 / 28.11.2016
11865
Общински паяк, понесъл полицейска патрулка край Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника, се превърна в атракция в Бургас. Снимката се появи в най-голямата бургаска фейсбук група за пътната обстановка в областта Шофьори Бургас и за нула време предизвика фурор, видя репортер на Burgas24.bg.

От поста става ясно, че патрулният автомобил не е вдигнат за неправилно паркиране, а най-вероятно става дума за техническа неизправност. Това не е първи подобен случай. Много често полицията използва паяка за Пътна помощ.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Бургас:
Заради горящ автобус ограничиха движението по АМ "Тракия" в посо...
Летище Бургас посрещна тържествено първия полет, свързващ ключови...
Концесионер за липсата на спасители по родното Черноморие: Не иск...
Отличиха личности, допринесли за развитието на ПГСАГ "Кольо Фичет...
Ще изпратят ли в Гърция българка, участвала в трафик на деца?
Започва рехабилитацията на стария вълнолом в Бургас


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).