Нека помогнем на Христо да му бъде извършена бъбречната трансплантация, за която са необходими 25 000 евро, а до момента са събрани едва 3000 лева. Той има петгодишна дъщеричка Христиана, която има двигателни проблеми по рождение.
Ето и какво споделя Христо:
"Здравейте,добри хора, казвам се Христо и съм на 40 години. Страдам от хронична бъбречна недостатъчност от 2015 година.
През тези години бях подложен на многократни курсове на лечение, но без успех. В края на 2019 бъбреците ми отказаха напълно да функционират и се наложи да се подложа на болезнените процедури хемодиализа , която малко по малко увреждат органите ми. Сега през ден съм свързан към апарата,даващ ми живот.
Единственият шанс за мен е трансплантация на бъбрек в чужбина, но сумата от 25 000 евро и съпътстващи разходи е голяма и непосилна за мен.
Моля, помогнете ми да бъда до семейството си, да съм пълноценен баща, за да мога да подкрепя и да помогна на дъщеричката си, която е на 5 годинки и от бебе се бори за да може нормално да ходи.
Помогнете ми да бъда жив, за да съм нейната опора в предстоящите и операции. Да се усмихваме и играем заедно.
Диализата ме убива малко по малко!
Моля помогнете ми!!!"
Начините, по които можете да ми помогнете са:
Дарителска сметка:
IBAN: BG96BPBI817010Y3789401
BIC: BPBIBGSF
Христо Трендафилов