Сблъсък между "Харлей Дейвидсън" и "Ауди" в Руенско

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:19 / 04.07.2023
7288

Вчера около 13.20 часа на пътя между руенските села Ябълчево – Ръжица, л.а. "Ауди А 4", управляван от 22-годишен мъж от село Ръжица, поради движение с несъобразена със състоянието на пътното платно и пътните условия скорост, губи контрол над автомобила, който навлизайки в лентата за насрещно движение и се удря челно в правомерно движещия се мотоциклет "Харлей Дейвидсън Ултра Лимитед", с латвийска регистрация, управляван от 49-годишен латвийски гражданин. Мотоциклетистът е получил травма на главата, фрактура на две ребра, множество счупвания на таза, множествено счупвания на дясното бедро и счупване на двете стъпала под глезена. Той е настанен за лечение в болница "Дева Мария".

Пострадал е и водачът на аудито, който е получил натъртвания и охлузвания и подкожен хематом на главата. Той е откаран в болница "Сърце и мозък", но отказал хоспитализация.


Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Грандиозен старт за 109-ото Джиро от стария Несебър!
Созопол се готви за Giro d’Italia
TOWN RETAIL PARK ЦАРЕВО: Новият търговски център на Южното Черном...
Любен Каравелов оживя върху фасада на училище в Несебър
Внимание шофьори: ПТП при км 306 на АМ "Тракия"
Трагедия в Несебър! Млад мъж се простреля с пушка


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).