Наложиха ефективни наказания от по две години "лишаване от свобода“ спрямо С.Г. и К.К. Те са признали вината си за това, че са откраднали златни накити, техника и аксесоари на обща стойност 3 575 лева. Кражбата е осъществена на 09.11.2020 година от апартамент в бургаския ж.к. "Изгрев“.
По време на разследването е установено, че обвиняемите са проникнали в апартамента, използвайки трошач за секретни патрони. Така успели да счупят заключващия механизъм на входната врата. Обвиняемите са задържани при проведена специализирана полицейска операция, осъществена от служители на отдел "Криминална полиция“ и Специализирани полицейски сили при ОД на МВР – Бургас.
Наказанията ще бъдат изтърпени при първоначален "строг“ режим в затвор.
Споразуменията, които са одобрени от Районен съд – Бургас, са окончателни и имат сила на влязла в законна сила осъдителна присъда.
Зареждане ...

15:50 / 26.01.2021
1347






Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.