Арестуваният готвач на "Хепи" Галин Караверленски е ученик в 12 клас ГПАЕ "Гео Милев". 18-годишният младеж бе докаран с белезници в съда, където днес се гледа мярката му за неотклонение, предаде репортер на Burgas24.bg.
Галин от бургаския ж.к. "Изгрев" е работил на постоянен трудов договор към веригата ресторанти. Младежът е обвинен в притежание и разпространение на наркотици. За крехката си възраст вече има две присъди, свързани с дрога - първата за притежание на наркотици, а втората - за притежание и разпространение. В монетна, когато е заловен, Галин е бил в пробация. Малко преди да му щракнат белезниците, той е продал марихуана на мъж, който вече е дал показания.
Държавното обвинение поиска задържане под стража, с аргумента, че трудовата му и учебна ангажираност по никакъв начин не са попречили да търгува с наркотици.
Защитата на младия дилър поиска за своя клиент подписка, като подчерта, че той бил примерен ученик и тепърва трябвало да завърши средното си образование. Самият Галин каза пред съда, че съжалява за постъпката си и не иска да ходи в ареста.
Окръжният съдия Яни Гайдурлиев не се трогна от думите му и го остави в ареста.
Зареждане ...

17:37 / 19.01.2017
18737






Димитър Гидиков
на 20.01.2017 г.
Ся разбирам защо там е винаги фул рџ?Ѓ
Evtim Gaydarov 1
на 19.01.2017 г.
И Гьоринг не е нацист. Жуков не е касапин.
maistora
на 19.01.2017 г.
преди да се заклеймява нещо редно е да прочетеш не да слушаш комунистически идиотщини
maistora
на 19.01.2017 г.
хаха те все едно са хванали Ескобар бе.ами вземете да хванете някой престъпник ,ей така просто да разберем че има и полиция да**а и шматките ви
Анонимен
на 19.01.2017 г.
мишки,такива мишки сте че нямам думи.от малки тъпчете децата си с алкохол и тютюн/доказани наркотици,в пъти вредни/а нещо което досега няма починал човек,няма зависим човек от конопа и няма как да има.по цял свят е лекарство,нооо тука едни полицайчета понеже нямат топки за друго правят си само и единствено PR,разбира се и отчитат дейност.защото толкова ги е страх да хванат бандит,крадец или шибан депутат.в цял свят тази билка е най малкото декриминализирана което значи че ченгетата им просто не се занимават с това а търсят истинските престъпници,за разлика от нашите слабоумници
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.