Несебър се закотви на дъното след загуба от Спартак
Автор: Екип Burgas24.bg 16:36 / 30.10.2010Коментари (16)1749
Несебър се закотви на дъното на Източната "Б" група след загуба в Пловдив. Местният Спартак пък излезе на върха след изиграния днес 12-и кръг, предаде репортер на Burgas24.bg. "Гладиаторите" победиха в спокоен мач тима на Несебър с 2:0. И двете попадения паднаха след почивката след скучно първо полувреме, завършило 0:0. На два пъти се разписа най-активния в двубоя Йордан Христов - първо в 65-ата, после в 81-ата минути. С тази победа Спартак мина пред лидера Черноморец Поморие, който загуби като гост от Доростол (Силистра). Спартаклии са наравно на върха, заедно с Любимец, с по 20 точки. Несебър пък са последни със 7 точки, като пред тях са Брестник с 10.

-4

на кое евала-на влизането ви с лиценза на спартак в а? е това не е похвално...
на 31.10.2010 г.
+2

Браво!Чакаме ви в А група!
+6

Браво уе...ако не продавахте мачове,ся щяхте да водите много убедително и да сте сигурни за А група...надявам се все пак да успеете ;)
+8

истината е 4е на никой не му се влиза в а група, повсеместно положението е скъсано