Местният парламент удостои Радослав Александров със званието „Почетен гражданин на Бургас". Званието се дава за изключителния му принос за издигане авторитета на България и Бургас в областта на спорта и в частност на спортната акробатика.
Александров е главен треньор в клуба по спортна акробатика „Лукойл Нефтохимик". В биографията си като треньор той е записал многобройни титли и медали от различни първенства на Европа и света - 40 златни, 39 сребърни и 8 бронзови отличия.
Източник: Агенция "Фокус"
Зареждане ...

13:36 / 22.04.2010
1130












pankova
на 27.04.2010 г.
радвам се на признанието което об6тината гласува напълно заслужено призвание гордея се дано господ му даде много години здраве и успехи в живота
Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.