Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Несебър лидер на Изток след разгром над Волов
Автор: Екип Burgas24.bg 20:08 / 26.09.2009Коментари (0)1041
Несебър зае лидерска позиция в източната Б група, след четвърта поредна домакинска победа, този път срещу Волов Шумен 4:0. Разгромът на гостите настъпи след почивката, като първите 45 минути преминаха равностойно, с два пропуска на домакините. В 49 мин Васил Стефанов прехвърли вратаря Генко Славов от около 30 метра за 1:0. Мартин Стефанов вкара второто попадение за гостите, получил удобна топка в наказателното поле 9-мин по-късно. Неразбирателство в отбраната на шуменци стана причина резервата Венци Христов също да се разпише като голмайстор в 76-та минута, а след неубедителна намеса на вратаря на Волов, при изпълнение на пряк свободен удар в 90-та минута, Мартин Кокалджиев с добавка фиксира и крайния резултат.

Първенство на България, среща от 7-ия кръг в Източната Б група:
Несебър-Волов(Шумен) 4:0 (0:0)
Голмайстори: 1:0 Васил Стефанов 49, 2:0 Мартин Стефанов 58, 3:0 Венцеслав Христов 76, 4:0 Мартин Кокалджиев 90

Източник: Sportal.bg