Несебър удари Дунав, доближи се до "А" група
Автор: Екип Burgas24.bg 13:04 / 11.04.2010Коментари (17)2320
Несебър направи важна крачка в борбата за промоция в "А" група. "Делфините" надиграха прекия си конкурент и лидер в класирането, отбора на Дунав. С 2:0 те спечелиха днешния двубой с "драконите".

Гостите започнаха по-добре преди почивката и организираха няколко опасни атаки в основата на които бе Марсел Еламе. Защитникът на Несебър на няколко пъти нелепо изпускаше Росен Каптиев, но таранът на гостите пропиля всичките си шансове.

След почивката домакините взеха инициативата, играха по-добре и постепенно затегнаха обръча около вратата на Дунав. Резервата Венцислав Христов в самия край на мача с две точни попадения материализира превъзходството на своя отбор.

След тази победа на Несебър борбата на върха в "Б" група се завърза изключително много.