Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Дубльорите на „Черноморец-Бургас” биха „Славия” с 2:0
Автор: Екип Burgas24.bg 16:24 / 04.05.2010Коментари (3)2811
©
„Черноморец-Бургас" победи „Славия" с 2:0 като гост в мач от 28-мия кръг на първенството в дублиращата група. „Акулите" поддържаха тотално превъзходство през всичките 90 минути и можеха да се поздравят с още по-изразителна победа, ако не бяха направили истински сериал от пропуски пред вратата на противника. И двата гола вкара Бранимир Костадинов, който обаче се „отличи" и с най-много пропилени чисти положения. Централният нападател порази мрежата на „белите" в 44-ата и 65-ата минути. Освен с него, дубльорите бяха подсилени с още 4-ма футболисти от представителния мъжки състав: Ник Дашев, Венцислав Бонев, Емил Копаранов и Роберто Карбони.

С актив от 39 точки черноморци заемат 9-о място във временното класиране на дублиращата група.

Съставът на победителите срещу „Славия" в София: Дашев, Бонев, Миндов /46-Патев/, Копаранов, Мантаров, Кушинов /65-Янков/, Кралев /51-Янчов/, Благов /46-Цв.Петков/, Билянов /51-Димов/, Карбони, Костадинов.