Нефтохимик и Равда направиха 2:2 в контрола
Автор: Екип Burgas24.bg 20:36 / 21.07.2010Коментари (8)1780
Лефтеров пропусна дузпа
Нефтохимик и Равда завършиха 2:2 в контролна среща. Двата двубоя изиграха атрактивен двубой и зарадваха зрителите по трибуните.

Преди почивката Равда поведе в резултата, но в 35-та минута Милен Георгиев изравни резултата. Само 5 минути преди почивката отбора на Равда отново излезе напред в резултата, като при този резултат 2:1 завърши и полувремето.

През втората част отбора на Нефтохимик бе по-активния и логично стигна до равенството. Първо Диян Лефтеров пропусна дузпа, но в края на двубоя Емил Рачев бе точен за 2:2.

"Изиграхме добър мач, дори смея да твърдя, че бе по-добър от този срещу Несебър. Има още какво да се изчиства, но сме доволни и има време до началото на шампионата. До тогава смятам, че всичко ще е наред", коментира специално за читателите на Burgas24.bg Благо Митрев.

0

направети си два отбора на Нефтохимик,така няма как да ви изцакат ето ви как е във Варна имат си два отбора СПАРТАК
0

битката за б-група ще е между БОТЕВ(ПД.) и Нефтохимик
0

ДПС спира отбора на Бургас в Б-група... Знаете че БФС има взимане даване с Доган от много време.... Така територията населена предимно с ТУРЦИ , които на изборите ще гласуват за Догана.. Сега ги пускат без мач бараж в Б-група защото всички знаят че РАЗГРАД няма как да бие зелият отбор на Нефтохимк...
0

абе ние да играем всеки мач на 100%, тогава и бфс пловдив няма да може да ни спре :)
0

Усещам, че може и да няма интрига за първото място този сезон. Ще се получи едно перманентно: НАФТА БИЕ, ЛОШО БИЕ, О-О-Л-Е-Л-Е